1% podatku

Ikonka dla 1% podatku

Rozpoczął się okres rozliczeń podatku dochodowego. Bardzo prosimy, aby przy okazji wypełniania druków PIT pamiętali Państwo o naszych podopiecznych i przekazali Fundacji WHD 1% swojego podatku za 2016 rok.

Osoby, które dysponują wolną przestrzenią reklamową lub czasem antenowym zachęcamy do publikowania plakatów i emitowania spotu Fundacji Warszawskie Hospicjum dla Dzieci - w ten sposób też można wspierać naszą Fundację i propagować ideę wsparcia najsłabszych i najbardziej potrzebujących - nieuleczlanie chorych dzieci.

Więcej informacji na temat przekazania 1 procenta podatku dla organizacji pożytku publicznego jaką jest Fundacja WHD znajdą Państwo pod adresem http://www.hospicjum.waw.pl/darowizna-i-pomoc/przekaz-1-procent-podatku.

Wszystkim osobom, którym nie jest obojętny los ciężko chorych dzieci serdecznie dziękujemy za udzielone wsparcie - dzięki Wam nasi podopieczni mogą przebywać we własnych domach.

• 1% podatku - zdjęcie nr 1