Przekaż
Datek
KRS 0000097123

Wiosenne spotkanie Grupy Wsparcia Rodzeństwa

Ikonka dla Wiosenne spotkanie Grupy Wsparcia Rodzeństwa

W przedostatni weekend kwietnia (22-23.04) odbyło się drugie w tym roku spotkanie Grupy Wsparcia Rodzeństwa WHD. Siedmioro dzieci spędziło czas, bawiąc się i ucząc na niezwykłych warsztatach.

W sobotę dzieci zaproszone zostały przez ambasadorkę i byłą wolontariuszkę WHD, aktorkę Milenę Suszyńską, do warszawskiego teatru Ateneum. Tam, pod okiem pani Mileny oraz trojga innych aktorów – Pawła Gasztolda-Wierzbickiego, Katarzyny Łochowskiej oraz Bartłomieja Nowosielskiego, uczestnicy Grupy Wsparcia poznawali arkana sztuki aktorskiej, oglądali teatr od kulis i próbowali swoich sił w rozmaitych aktorskich ćwiczeniach.

W niedzielę magię teatru zastąpił niezwykły świat roślin. Witając wiosnę, grupa wzięła udział w warsztatach tworzenia mikroskopijnych lasów w szklanych naczyniach. Dzieci zdobyły sporo wiedzy na temat różnych roślin i ich szczególnych potrzeb, które trzeba brać pod uwagę, pragnąć założyć taką niezwykle efektowną uprawę.

Serdecznie dziękujemy pani Milenie Suszyńskiej za zorganizowanie warsztatów dla naszych podopiecznych, a jej kolegom aktorom za poświęcony czas i zaangażowanie.

 

Spotkania Grupy Wsparcia Rodzeństwa WHD w 2023 r. dofinansowane zostały ze środków Fundacji PZU.
Serdecznie dziękujemy Fundacji PZU za wsparcie naszych działań na rzecz rodzeństwa naszych pacjentów!

  • Wiosenne spotkanie Grupy Wsparcia Rodzeństwa - zdjęcie nr 1
  • Wiosenne spotkanie Grupy Wsparcia Rodzeństwa - zdjęcie nr 2
  • Wiosenne spotkanie Grupy Wsparcia Rodzeństwa - zdjęcie nr 3
  • Wiosenne spotkanie Grupy Wsparcia Rodzeństwa - zdjęcie nr 4
  • Wiosenne spotkanie Grupy Wsparcia Rodzeństwa - zdjęcie nr 5
Przekaż Datek