Konferencja „Terapia płodu 2026”

13.04.2026

W dniach 10-11 kwietnia 2026 r. odbyła się w Warszawie konferencja Sekcji Terapii Płodu Polskiego Towarzystwa Położników i Ginekologów „Terapia Płodu 2026″. W tym roku temat konferencji brzmiał „Postępowanie według Evidence Based Medicine”. Przewodniczącym Komitetu Naukowego konferencji był prof. dr hab. n. med. Przemysław Kosiński.

Konferencja jest jednym z najważniejszych spotkań ekspertów diagnostyki prenatalnej w Polsce. Wydarzenie zgromadziło specjalistów zajmujących się diagnostyką i terapią płodu. Obecni byli też ci, którzy towarzyszą pacjentkom i ich rodzinom w najtrudniejszych momentach.

Fundacja WHD prezentowała podczas konferencji działalność Warszawskiego Hospicjum Perinatalnego. Na wspólnym stoisku hospicjów perinatalnych nasza otrzymać ulotki umożliwiające znalezienie najbliższego hospicjum, a także informatory opisujące zakres pomocy dla pacjentek i ich rodzin.

Dziękujemy za wspólną obecność i współpracę, między innymi, Lubelskiemu Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia oraz Centrum Opieki Perinatalnej im. św. Łazarza z Bydgoszczy. Szczególne podziękowania kierujemy do profesora Przemysława Kosińskiego za stworzenie przestrzeni dla hospicjów perinatalnych i umożliwienie ich udziału w tym ważnym wydarzeniu.

Historie naszych podopiecznych

Twoja pomoc daje dzieciom siłę!

Każda darowizna ma znaczenie – dzięki Tobie możemy otaczać opieką chore dzieci i ich rodziny.

Wesprzyj nas

Znajdź nas