American School of Warsaw 2013

Ikonka dla American School of Warsaw 2013

Uczniowie Amerykańskiej Szkoły z Konstancina przeprowadzili kolejną akcję na rzecz Fundacji Warszawskie Hospicjum dla Dzieci.

Pomysłowość dzieci i ich opiekunów zasługują naprawdę na ogromny podziw.

Uczniowie szkoły podstawowej przeprowadzili szereg akcji, aby zebrać fundusze dla Warszawskiego Hospicjum dla Dzieci. Uczniowie przedszkola i klasy zerowej malowali piękne obrazki, aby potem sprzedać je rodzicom, dzieci z klasy pierwszej i czwartej piekli pyszne ciasta na sprzedaż, uczniowie klasy drugiej czytali dużo książek i namawiali rodziców i rodzinę do płacenia im za każdą przeczytaną stronę, trzecie klasy sprzedawały nasionka kwiatów, a uczniowie z piątych klas zorganizowali kiermasz używanych książek.

Ogółem dzieci z naszej szkoły zebrały ponad 30 tysięcy złotych dla Warszawskiego Hospicjum dla Dzieci. Jesteśmy dumni, że możemy wspierać tę organizację!!!

Całą akcję zakończyła uroczystość przekazania symbolicznego czeku Marcie Kwaśniewskiej z Fundacji WHD.

Monika Smith
American School of Warsaw