Przekaż
Datek

Zbiórki i zrzutki

KRS 0000097123

  Zrzutka.pl

  Ikonka dla Zrzutka.pl

  To proste

  Wystarczy na portalu zrzutka.pl wejść na profil Fundacji WHD – https://zrzutka.pl/profil/fundacja-warszawskie-hospicjum-dla-dzieci-790391 i wesprzeć jedną ze zrzutek zorganizowanych na rzecz naszej Fundacji. Środki ze zrzutki przeznaczone zostaną na działalność statutową Fundacji Warszawskie Hospicjum dla Dzieci.

  Rozróżniamy dwa rodzaje zrzutek:

  1. Prywatne – organizowane przez naszą fundację.
  2. Patronowane – organizowane przez osoby, chcące wesprzeć nasze działania. Pieniądze z takiej zbiórki po jej zakończeniu trafiają bezpośrednio na konto Fundacji WHD.

  Każdy pragnący samodzielnie zorganizować zrzutkę na rzecz wsparcia działalności statutowej naszej fundacji może to zrobić klikając w przycisk Załóż zrzutkę patronowaną

  Skarbonki

  Niektórzy organizatorzy zrzutek udostępniają możliwość utworzenia do nich skarbonek. W regulaminie usługi skarbonki czytamy: "... Skarbonka nie stanowi osobnej Zrzutki – wszystkie środki zgromadzone w jej ramach trafiają bezpośrednio na rachunek oryginalnej Zrzutki i dysponować może nimi wyłącznie jej Organizator. Skarbonka umożliwia zaś wyodrębnienie grupy wspierających, którzy wspierają oryginalną Zrzutkę za pośrednictwem Skarbonki. W ten sposób, możesz wesprzeć oryginalną Zrzutkę, a jej Organizator będzie wiedział, ile pieniędzy zebrał dzięki utworzonej przez Ciebie Skarbonce."

  Zrzutki organizowane przez naszą Fundację mają zawsze włączoną możliwość zakładania do nich skarbonek. Gorąco zachęcamy do takiej formy wsparcia ponieważ nie wymaga ona od organizotora skarbonki przejścia przez procedurę weryfikacji danych. Wystarczy zarejstrować nowe konto https://zrzutka.pl/rejestracja/dane-uzytkownika i utworzyć skarbonkę do wybranej przez siebie zrzutki.

  Zrzutki prowadzone przez naszą Fundację

  Zrzutki założone przez naszych przyjaciół

  Siepomaga.pl

  Ikonka dla Siepomaga.pl

  Stowarzyszenie Dać Siebie Innym wspiera zakup samochodu dla Fundacji Warszawskie Hospicjum dla Dzieci

  Adres zbiórki: https://www.siepomaga.pl/auto-dla-hospicjum

  Gorąco zachęcamy do udziału w zbiórce dzięki której możliwy będzie zakup nowego samochodu do transportu łużek i innego sprzętu medycznego niezbędnego w domowej opiece nad naszymi podopiecznymi.

Przekaż Datek